ART / Oil paintings / Oil painting 14613444
nr 1461 3444
OIL PAINTING
Nutida konstnär. Old Town. Signerad Linnea Larsson. Oil on canvas, 50x50cm, unframed,
Nutida konstnär. Gamla Stan. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
1500
SEK 1000
Monday April 18 2022
at 20:06:40
18/4 18:20:33
18/4 18:35:49